| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Alloy 6061 / 21 |
| Viljuška: | MODE - MD-682S |
| Delovi glave: | FP-H812PL - 7pcs, 1-1/8”, 28.6/44/30mm, 22+2.5=24.5mm height, Bearings: Caged (5/32”x22), Steel ED with FP-HW-03 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Srednji pogon: | KRIPTON X - DK28 S391CP 48-38-28, 170mm, W/ chainguard |
| B. B. Delovi: | THUN - ROCKY - 119 mm, shell: BSA 68mm |
| Pedale: | FP-906, PP body, steel cage, 9/16”, with balls, with reflector |
| Lanac: | KMC - Z-50 - 1/2”x3/32” (114 links) (7 speed) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO - TOURNEY TX RD-TX35 6/7-speed direct attachment type |
| Prednji menjač: | SHIMANO - TOURNEY FD-TX50 band-type31.8mm 48T top-pull, cs angle: 66-69 |
| Ručice menjača: | SHIMANO - ST-EF51 index front / 7 speed rear |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava točkova: | QUANDO - KT-A15F front black / KT-A11R rear black |
| Gume: | RUBENA - 37-622 V 66 FLASH (700 x 35C) W/ reflector stripes |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | KRIPTON X - HB-T305, 25.4, 640, rise 30mm, white |
| Brzina: | 21 |
| Težina: | 14,5 |
| Lula upravljača: | KRIPTON X - MA-525 - ext.: 105mm, A-HEAD, dia.: 25.4mm, angle:0~60 DEG, white |
| Sedište: | SELLE ROYAL - RIO RVS |
| Stub sedišta: | KRIPTON X - GWSP-005 - 27.2x300mm long, with alloy clamp, sandblasted black |
| Prednja kočnica: | LOGAN - JY-927AE - alloy die casting brakes, 70 mm shoe, silver |
| Zadnja kočnica: | LOGAN - JY-927AE - alloy die casting brakes, 70 mm shoe, silver |
| Ručice kočnica: | SHIMANO - ST-EF51 V-brake levers |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER LJUBIČASTO PLAVO ROZI - SPY261kk
EXPLORER ELITE LADY KREM NARANDŽASTO CRNI - LAD263S6
EXPLORER CHERRY BLOSSOM CRNO ROZA BELI - LAD261S6
EXPLORER SUMMER TIRKIZ ROZA NARANDŽASTO BELI - ELI261S6
EXPLORER CHERRY BLOSSOM SVETLO BRAON BELO CRVENI - LAD264KK
EXPLORER SPARKLES LADY ROZA LJUBIČASTO BELI - SPAL262KK
ELITE EXPLORER ZLATNO BRAON - ELI281KK
QUEST EXPLORER CRNO NARANDZASTO SIVI - QES281K
EXPLORER CHERRY BLOSSOM SVETLO BRAON BELO CRVENI - LAD264S6
EXPLORER SUMMER KREM PLAVO ROZA ZELENI - ELI260KK