| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Kapoho 27.5" PLUS Alloy triplebutted/Alloy |
| Viljuška: | Fox Perform. 34 Float 130 3pos.R, T, Boost (RL) 27.5" plus-130mm, tapered alu, 15x110 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | w/o Pedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus "DM" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8020-E Side-Swing |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-42 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | Hayes Fronthub 6-bolt 15x110 |
| Glava zadnjeg točka: | Hayes Rearhub 6-bolt 12x148 |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 70-584 TL-easy, Ssk, Apex Schwalbe SV19E Evolution Tube TPU 54/62-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | Ritchey WCS Trail 35 Rizer, rize 15°, 780 |
| Težina: | 13,9kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | Selle Italia Nepal OE |
| Stub sedišta: | Kindshoc LEV-DX hydr. adj. Post 100mm/ 30.9, Rem |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER ELITE MAN CRNO PLAVO BELI - MAN266
TEA SIVO ROZA BELE BOJE - MAN261D
EXPLORER ELITE MAN CRNO LJUBIČASTO ROZA NARANDŽASTI - MAN264
EXPLORER CLASSIC NARANDŽASTO PLAVO CRNI - CLA262D
EXPLORER NORTH CRNO TIRKIZ BELI - NOR264
THUNDER PLAVO ZELELENO CRNE BOJE - TAN201D2
EXPLORER ELITE MAN ZELENO CRNO SIVI - MAN271
EXPLORER LEGION CRNO ZELENA - SPY266STR
EXPLORER DAISY SIVO ROZA LJUBIČASTI - SPY264
EXPLORER SPARK CRNO NARANDŽASTO PLAVI - SPA265