| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Lycan 27.5" Performance Carbon/Alloy |
| Viljuška: | Fox Perform. 34 Float 130 3pos.R, T, Boost (RL) 27.5"B-130mm, tapered alu, 15x110QR |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | w/o Pedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus "DM" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8020-E Side-Swing |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-42 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss straightpull - 110/15TA CL Boost |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss straightpull - 148/12TA CL Boost Shim. |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 60-584, Evo, TL-easy, Ssk#Schwalbe N:19A 27+29" light,40/62-584/635 SCL |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L rizer, rize 15°, 740KTM Team VLG-1691A silicon |
| Težina: | 13kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1691A silicon |
| Sedište: | fi`zi:k Gobi M7 VS |
| Stub sedišta: | Kindshoc LEV-DX hydr. adj. Post 100mm/ 30.9, Rem |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
NORTH ZELENO NARANDŽASTE BOJE - NOR262D1T
EXPLORER NORTH CRNO TIRKIZ BELI - NOR264
EXPLORER ELITE LADY CRNO LJUBIČASTO ROZI - LAD265MTB
THUNDER PLAVO ZELELENO CRNE BOJE - TAN201
EXPLORER VORTEX CRNO ŽUTO SIVI - VOR261D
EXPLORER ELITE MAN CRVENO CRNI - MAN263D1T
EXPLORER LADY G. CRNO LJUBIČASTO PLAVI - MAN265
EXPLORER THUNDER CRNO ZELENO SIVI - TAN242
EXPLORER CLASSIC ROSEGOLD BRAON - CLA266
SIVO ROZA DAISY - SPY2611