| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Lycan 27.5" Performance Carbon/CarbonLycan 27.5" |
| Viljuška: | Fox Perform. 34 Talas 150 3pos.R, T, Boost (RL) 27.5"B-150mm, tapered alu, 15x110QR |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | w/o Pedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano XTR M9000 shadow plus "DM" |
| Prednji menjač: | Shimano XTR M9020-E Side-Swing |
| Ručice menjača: | Shimano XTR M9000-11 |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-42 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss straightpull - 110/15TA CL Boost |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss straightpull - 148/12TA CL Boost |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 60-584, Evo, TL-easy, Ssk#Schwalbe N:19A 27+29" light,40/62-584/635 SCL |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | Ritchey WCS Trail Rizer, rize 20°, 760 |
| Težina: | 12,2kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1691A silicon |
| Sedište: | fi`zi:k Gobi M7 VS |
| Stub sedišta: | Kindshoc LEV-DX hydr. adj. Post 100mm/ 30.9, Rem |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT99 CL, 160/160 Ice-tec w/Rad. Fin |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
THUNDER CRNO ROZE NARANDŽASTE BOJE - TAN241D2
EXPLORER ELITE MAN CRNO LJUBIČASTO ROZA NARANDŽASTI - MAN264
NORTH ZELENO NARANDŽASTE BOJE - NOR262
EXPLORER VORTEX CRNO ZELENO PLAVO BELI - VOR264
EXPLORER ELITE MAN CRNO BELO CRVENO SIVI - MAN291D1
THUNDER SIVO ZELENO CRNE BOJE - TAN263
TEA SIVO ROZA BELE BOJE - MAN261D
EXPLORER BELO CRVENA-NOR272
EXPLORER NORTH CRNO TIRKIZ BELI - NOR264
FORCE CRNO CRVENO SIVE BOJE - FOR261D