| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Lycan 27.5" Alloy triplebutted/Alloy |
| Viljuška: | Fox Perform. 32 Float 130 3pos.R, T, (RL) 27.5"-130mm, tapered alu, 15x100QR |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | w/o Pedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus "DM" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8020-E Side-Swing |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-40 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss straightpull - 100/15TA CL |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss straightpull - 142/12TA CL |
| Gume: | Schwalbe Rocket Ron Evo 57-584, LSk-folding#Schwalbe N:19A 27+29"extra-l,40/62-584/635 SCL |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | KTM Team HB-FB21L, flat 9°, 720 |
| Težina: | 12,5kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | Selle Italia X1 Flow |
| Stub sedišta: | Kindshoc LEV-DX hydr. adj. Post 100mm/ 30.9, Rem |
| Prednja kočnica: | Shimano SLX M675 Ice-tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT68 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER THUNDER PLAVO ZELENO CRNI - TAN261D2
EXPLORER DAISY SIVO ROZA LJUBIČASTI - SPY264
EXPLORER ELITE MAN ZELENO CRNO SIVI - MAN271
THUNDER CRNO ROZE NARANDŽASTE BOJE - TAN241
EXPLORER VORTEX CRNO ŽUTO SIVI - VOR261D
EXPLORER 27 NORTH CRNO BELO SIVI - NOR271
EXPLORER THUNDER SIVO ROZA BELI - TAN260
EXPLORER CLASSIC ROSEGOLD BRAON - CLA266
EXPLORER ELITE MAN CRNO BELO CRVENO SIVI - MAN291D1
EXPLORER ELITE MAN BELO CRVENO CRNI - MAN267