| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Scarp 29" Performance Carbon/Carbon |
| Viljuška: | Fox Perform. 32 Float, FIT4,3pos.R, T, Boost (RL) 29"-100mm, tapered alu, 15x110QR |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | w/o Pedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8020-E Sideswing |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-40 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss straightpull - 110/15TA CL Boost |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss straightpull - 148/12TA CL |
| Gume: | Schwalbe Rocket Ron 57-622, Evo,Lsk#Schwalbe N:19A 27+29"extra-l,40/62-584/635 SCL |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | Ritchey WCS 2X, flat 9°, 720 |
| Težina: | 11,2kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-864- 12D3 Neopren 1 Clamp |
| Sedište: | fi`zi:k Tundra M7 manganese |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
VORTEX PLAVO ZELENE BOJE - VOR263
THUNDER PLAVO ZELELENO CRNE BOJE - TAN201D2
EXPLORER ELITE MAN CRNO BELO CRVENO SIVI - MAN291D1
EXPLORER DAISY SIVO ROZA LJUBIČASTI - SPY264
EXPLORER CLASSIC CRNO CRVENO BELO SIVI - CLA261
EXPLORER THUNDER CRNO ZELENO SIVI - TAN242
EXPLORER CLASSIC CRNO NARANDŽASTO SIVI - CLA271
EXPLORER ELITE MAN CRVENO CRNI - MAN263
EXPLORER SPARKLES LADY CRNO NARANDŽASTO SIVI - SPAL261MTB
EXPLORER 27 NORTH CRNO BELO SIVI - NOR271