| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | 27,5" GRX * SJ |
| Viljuška: | SUNTOUR SF16-XCT-DS-27,5" * |
| Delovi glave: | VP-A42E |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Prednji zipčanik: | SHIMANO AFCTY301C244XL 3*42T 170 MM |
| Uložak srednje: | SHIMANO ABBUN100B22B |
| Pedale: | VP-872N |
| Lanac: | KMC Z72 |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO ALTUS ARDM310DL |
| Prednji menjač: | SHIMANO AFDTY700TSM6 |
| Shifting levers: | 24 |
| Ručice menjača: | SHIMANO ALTUS ASLM310LA + ASLM310R8A |
| Zupčanici: | SHIMANO ACSHG2008232 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | X11 DISC PROFILE double wall * INOX EYELETS |
| Glava prednjeg točka: | SHIMANO AHBTX505B 32H DISC QR CL * BLACK |
| Glava zadnjeg točka: | SHIMANO AFHTX5058BZB 32H DISC QR CL * BLACK |
| Žice: | BLACK spokes 32/14G |
| Gume: | KENDA K1104A 27,5x2.10 AV |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | HL MTB-AL-320BTFOV W: 680 MM * BLACK |
| Lula upravljača: | HL TDS-C507-8FOV EXT: 100 MM * BLACK |
| Rukohvati: | VELO VLG-311AD2 130 MM * BLACK/* |
| Sedište: | SELLE ROYAL SHADOW SR-8014 * BLACK/* |
| Stub sedišta: | HL SP-C207 31,6x350 * BLACK |
| Prednja kočnica: | SHIMANO AM315LF9RX090 * BLACK * PM |
| Zadnja kočnica: | SHIMANO AM315RRURX170 * BLACK |
| Ručice kočnica: | INCLUDED IN THE BRAKES |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER SPARK CRNO NARANDŽASTO PLAVI - SPA265
EXPLORER CLASSIC CRNO NARANDŽASTO SIVI - CLA271
EXPLORER SPARK CRNO ZELENO SIVI - SPA261
EXPLORER CLASSIC CRNO LJUBIČASTO ROZI - CLA265
EXPLORER CLASSIC CRNO CRVENO BELO SIVI - CLA261D2T
EXPLORER CLASSIC CRNO ZELENO SIVI - CLA263
EXPLORER ELITE MAN CRNO BELO CRVENO SIVI - MAN291
EXPLORER ELITE MAN CRNO PLAVO BELI - MAN266
THUNDER SIVO ZELENO CRNE BOJE - TAN263D2
EXPLORER THUNDER SIVO ROZA BELI - TAN260D2