| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Alloy 6061 |
| Viljuška: | SUNTOUR - XCT-MLO-DS 29-V4 |
| Delovi glave: | FP-H812PL - 7pcs, 1-1/8”, 28.6/44/30mm, Bearings: Caged (5/32”x22), Steel ED with FP-HW-03 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Uložak srednje: | SHIMANO - FC-M171, 170mm, BLACK 42-34-24 |
| B. B. Delovi: | THUN - ROCKY ML2.0- 122.5 mm, shell: BSA 68mm |
| Pedale: | FP-906,PP body, steel cage, 9/16”, with balls, with reflector |
| Zupčanici | |
|---|---|
| Lanac: | KMC - HG50 1/2”x3/32” (114 LINKS) (8 SPEEDS) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO - ALIVIO RD-M410, 8 speed, top normal, direct attachment |
| Prednji menjač: | SHIMANO - FD-M190 low clamp, silver, Ø34.9 dual pull |
| Ručice menjača: | SHIMANO - SL-M310 index front / 8-speed rear |
| Zupčanici: | SHIMANO - CS-HG31 8 MTB Cassette 11-30 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava točkova: | KRIPTON X - KT-MP7F front black / KT-MP4R rear black |
| Gume: | RUBENA - 54-622 V85 OCELOT 29x2.10 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | KRIPTON X - JB-AL104, 31.8, 620, rise 15mm, black |
| Brzina: | 24 |
| Težina: | 15,20 |
| Lula upravljača: | KRIPTON X - JB-A112-8A, 31.8, 7 deg, 90 1-1/8, black |
| Sedište: | SELLE ROYAL - MACH |
| Stub sedišta: | KRIPTON X - JB-SP-306 - 31.6x400m long, with alloy clamp, sandblasted black |
| Prednja kočnica: | TEKTRO - DRACO - disc brake, 160mm front, 160 mm rear |
| Ručice kočnica: | TEKTRO - DRACO |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER NORTH CRNO ZELENO SIVI - NOR261
EXPLORER THUNDER PLAVO ZELENO CRNI - TAN261D2
EXPLORER ELITE MAN CRVENO CRNI - MAN263
THUNDER PLAVO ZELELENO CRNE BOJE - TAN201D2
EXPLORER CLASSIC CRNO CRVENO BELO SIVI - CLA261D2T
EXPLORER CLASSIC CRNO CRVENO BELO SIVI - CLA261
EXPLORER ELITE MAN CRNO PLAVO BELI - MAN266
EXPLORER FORCE CRNO CRVENO PLAVO BELI - FOR263
EXPLORER CLASSIC NARANDŽASTO PLAVO CRNI - CLA262D
EXPLORER CRNO PLAVO BELO SIVI - CLA272