| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-D LO air |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M786 GS-shadow plus |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, D |
| Ručice menjača: | Shimano Deore T610-10 |
| Zupčanici: | Shimano HG50-10 11-36 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore XT M8010 - 100/15TA CL |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore XT M8000 - 135QR CL |
| Gume: | Schwalbe Energizer plus 40-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh, Frametype |
| Upravljač: | KTM Line HB KT-2/620 31.8 Trekking |
| Težina: | 24,4kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 SD OEM /w Barend |
| Sedište: | Selle Royal 5234 LookIn |
| Stub sedišta: | Suntour SP12-NCX 30.9 suspension |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore T615/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec |
| Lampa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | KTM Racktime Var: Universal-14 |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Lycan 273 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE
MACINA Tour 10 P5 BELO PLAVE BOJE
MACINA Fogo 271 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Action 291 CRNO SIVO ZELENE BOJE
MACINA Classic 8 RT 28 A5 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA City 7 RT 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE