AMORT. VILE 26” SF13-M3020 BELE
OBRUC 26x1.5 GIPIEMME NEPAL CRNI DUPLI ZID 36 RUPA 559-19.5
V-BRAKE ČELJUST ALU ZADNJA ALIVIO
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Prednji zipčanik: | SHIMANO 7 BRZINA |
| Uložak srednje: | MONO BLOK 122mm THUN GOAL 120L |
| Srednji pogon: | SHIMANO 24/34/42T CRNI |
| Pedale: | WELLGO MTB ALU/METAL 101x82 |
| Lanac: | MTB “KMC” Z-30 116L |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO ALTUS 7/8 RUPA |
| Prednji menjač: | SHIMANO TOP PULL 31.8mm 42T |
| Ručice menjača: | SHIMANO 3/7 BRZINA |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | JOYTECH CRNA ZA DISK 36 RUPA |
| Glava zadnjeg točka: | JOYTECH ALU CRNA NA NAVOJ 36R 10mm |
| Gume: | SP.26X1.95(53-559) C1435 KRUSADER BELA LINIJA ; UN.26X1.90 A/V(50-559) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | MDHB-023 580mm ALU BELA |
| Rukohvati: | CRNO BELE 127mm |
| Sedište: | MTB GW CONTESSA LJUBIČASTO CRNO |
| Prednja kočnica: | SHIMANO DISK KOČNICA PREDNJA SA ADAPTEROM |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER LADY G. CRNO LJUBIČASTO PLAVI - MAN265
EXPLORER THUNDER SIVO ROZA BELI - TAN260
EXPLORER ELITE MAN CRVENO CRNI - MAN263D1T
THUNDER PLAVO ZELELENO CRNE BOJE - TAN201
EXPLORER CLASSIC CRNO ZELENO SIVI - CLA263
EXPLORER CLASSIC CRNO LJUBIČASTO ROZI - CLA265
EXPLORER SPARK CRNO ROZA ZELENO SIVI - SPA264
THUNDER CRNO ROZE NARANDŽASTE BOJE - TAN241D2
EXPLORER FORCE CRNO CRVENO PLAVO BELI - FOR263
NORTH ZELENO NARANDŽASTE BOJE - NOR262D1T