AMORTIZER VILE MODE 26” 28.6x250mm
OBRUČ 26X1.5 ALU DUPLI CRNI
GARNITURA V-BRAKE ALU CRNA
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Prednji zipčanik: | SHIMANO 6 BRZINA |
| Uložak srednje: | MONO BLOK 122mm THUN GOAL 120L |
| Srednji pogon: | SREDNJI POGON 24/34/42T |
| Pedale: | PP SA KATADIOPTEROM 111x86 |
| Lanac: | MTB “KMC” Z-30 116L |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO TZ 6 BRZINA RUPA |
| Prednji menjač: | SHIMANO TZ TOP PULL 31,8 mm/42T/63-69 |
| Ručice menjača: | SHIMANO REVO SHIFT 3/6 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | JOYTECH ALU CRNA 36R AXLE |
| Glava zadnjeg točka: | JOYTECH ALU CRNA NA NAVOJ 36R 10mm |
| Gume: | SP.26X1.95(53-559) C1435 KRUSADER BELA LINIJA ; UN.26X1.90 A/V(50-559) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | MDHB-023 580mm ALU BELA |
| Rukohvati: | HERRMANS CRNO BELE 90mm |
| Sedište: | MTB GW CONTESSA LJUBIČASTO CRNO |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER CLASSIC CRNO ZELENO SIVI - CLA263D1
EXPLORER THUNDER CRNO ZELENO SIVI - TAN242
EXPLORER NORTH CRNO ZELENO SIVI - NOR261
EXPLORER FORCE CRNO CRVENO PLAVO BELI - FOR263
EXPLORER CLASSIC CRNO LJUBIČASTO ROZI - CLA265
EXPLORER ELITE MAN CRNO ZELENO SIVO - MAN262AM
VORTEX PLAVO ZELENE BOJE - VOR263D2
EXPLORER ELITE MAN BELO CRVENO CRNI - MAN267
EXPLORER CLASSIC NARANDŽASTO PLAVO CRNI - CLA262
EXPLORER ELITE MAN ZELENO CRNO SIVI - MAN271