AMOR. VILE ALU PLAVE+LOCK OUT+FREE LOAD
OBRUČ 26X1.5 ALU DUPLI CRNI
GARNITURA V-BRAKE ALU CRNA
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Prednji zipčanik: | SHIMANO 7 BRZINA |
| Uložak srednje: | MONO BLOK 132 mm THUN JIVE 128L |
| Srednji pogon: | CYCLONE SA ŠTITNIKOM 28/38/48 |
| Pedale: | PP SA KATADIOPTEROM 111x86 |
| Lanac: | MTB KMC Z-9000 1/2”x3/32”116L |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO TX55 TOURNEY 6/7 RUPA |
| Prednji menjač: | SHIMANO TX DUAL PULL |
| Ručice menjača: | SHIMANO 3/7 BRZINA |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | ALU CRNA 36R AXLE |
| Glava zadnjeg točka: | ALU CRNA NA NAVOJ 36R 10mm |
| Gume: | SP.26X1.95(53-559) C1435 KRUSADER BELA LINIJA ; UN.26X1.90 A/V(50-559) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | ČELIK SF CRNI 640mm |
| Rukohvati: | SPIDER CRNO PLAVE 130mm |
| Sedište: | BORA BORA CRNO PLAVO |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER CLASSIC CRNO NARANDŽASTO SIVI - CLA271
EXPLORER SPARK CRNO ROZA ZELENO SIVI - SPA264
VORTEX PLAVO ZELENE BOJE - VOR263D2
EXPLORER LEGION CRNO ZELENA - SPY266STR
EXPLORER BELO CRVENA-NOR272
EXPLORER CLASSIC CRNO CRVENO BELO SIVI - CLA261D2T
THUNDER PLAVO ZELELENO CRNE BOJE - TAN201
EXPLORER NORTH ROZA LJUBIČASTO BELI - NOR263
EXPLORER CLASSIC CRNO CRVENO BELO SIVI - CLA261
SPA262 EXPLORER SPARK POWER - CRNO PLAVO BELE BOJE