| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Scarp 29" Performance Carbon/Carbon |
| Viljuška: | RockShox RS-1 100-T- Boost (RL) 29"-100mm, tapered carbon, 15x110 maxle ultim |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | w/o Pedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano XTR M9000 shadow plus "DM" |
| Ručice menjača: | Shimano XTR M9000-11 |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss straightpull - 110/15TA 6-bolt RS-1 |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss straightpull - 148/12TA CL |
| Gume: | Schwalbe Rocket Ron 57-622, Evo,Lsk#Schwalbe N:19A 27+29" light,40/62-584/635 SCL |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | KTM Prime Horizon Carbon, flat 9°, 720 |
| Težina: | 10,8kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1692A nano |
| Sedište: | fi`zi:k Tundra M5 manganese |
| Stub sedišta: | KTM Prime QTS-P02, Carbon-30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/o Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT86 6-bolt, 160/160 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER ELITE MAN CRNO BELO CRVENO SIVI - MAN291D1
EXPLORER ELITE MAN CRVENO CRNI - MAN263
EXPLORER NORTH CRNO ZELENO SIVI - NOR261
THUNDER CRNO ROZE NARANDŽASTE BOJE - TAN241
VORTEX PLAVO ZELENE BOJE - VOR263
EXPLORER ELITE MAN ZELENO CRNO SIVI - MAN271
EXPLORER LEGION CRNO ZELENA - SPY266STR
SIVO ROZA DAISY - SPY2611
EXPLORER DAISY SIVO ROZA LJUBIČASTI - SPY264
EXPLORER NORTH CRNO CRVENA-NOR267D1