| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Scarp 29" Performance Carbon/Carbon |
| Viljuška: | RockShox RS-1 100-T- Boost (RL)29"-100mm, tapered carbon, 15x110 maxle ultim. |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | w/o Pedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Sram X0-1 RD 1x12 |
| Ručice menjača: | Sram X0-1 SL 1x12 Trigger |
| Zupčanici: | Sram X0-1 XG1295 10-50 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss straightpull - 110/15TA 6-bolt RS-1 |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss straightpull - 148/12TA CL (Sram) |
| Gume: | Schwalbe Rocket Ron 57-622, Evo,Lsk#Schwalbe N:19A 27+29" light,40/62-584/635 SCL |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | KTM Prime Horizon Carbon, flat 9°, 720 |
| Težina: | 10,7kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1692A nano |
| Sedište: | fi`zi:k Tundra M5 manganese |
| Stub sedišta: | KTM Prime QTS-P02, Carbon-30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/o Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT86 6-bolt, 160/160 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER DAISY LJUBIČASTO PLAVO ROZI - SPY261
ELITE EXPLORER ZLATNO BRAON - ELI281S6
EXPLORER CRNO PLAVO BELO SIVI - CLA272
FORCE CRNO CRVENO SIVE BOJE - FOR261D
EXPLORER ELITE MAN CRNO BELO CRVENO SIVI - MAN291D1
VORTEX PLAVO ZELENE BOJE - VOR263
THUNDER SIVO ZELENO CRNE BOJE - TAN263D2
EXPLORER LADY G. CRNO LJUBIČASTO PLAVI - MAN265
EXPLORER SPARK CRNO PLAVO ZELENI - SPA263AMD2
THUNDER SIVO ZELENO CRNE BOJE - TAN263