| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Scarp 29" Alloy triplebutted/Alloy |
| Viljuška: | Fox Perform. 32 Float, FIT4,3pos.R, T, Boost (RL) 29"-100mm, tapered alu, 15x110QR |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | w/o Pedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8020-E Sideswing |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-40 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss straightpull - 100/15TA CL |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss straightpull - 142/12TA CL |
| Gume: | Schwalbe Rocket Ron 57-622, Evo,Lsk#Schwalbe N:19A 27+29"extra-l,40/62-584/635 SCL |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | KTM Team HB-FB21L, flat 9°, 720 |
| Težina: | 12,1kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-864- 12D3 Neopren 1 Clamp |
| Sedište: | Selle Italia X1 Flow |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-719 400/30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
THUNDER CRNO ROZE NARANDŽASTE BOJE - TAN241
EXPLORER ELITE MAN CRNO LJUBIČASTO ROZA NARANDŽASTI - MAN264
NORTH ZELENO NARANDŽASTE BOJE - NOR262
EXPLORER FORCE CRNO ŽUTO SIVI - FOR262
EXPLORER DAISY LJUBIČASTO PLAVO ROZI - SPY261
EXPLORER THUNDER PLAVO ZELENO CRNI - TAN261D2
EXPLORER CLASSIC NARANDŽASTO PLAVO CRNI - CLA262D
EXPLORER FORCE ZELENO CRNO PLAVI - FOR261D2
THUNDER SIVO ZELENO CRNE BOJE - TAN263
ELITE LADY BELO ROZA-LAD281MTB