AMORTIZER VILE 26” SF13-M3020 CRNE
OBRUČ 26X1.5 ALU DUPLI CRNI
SHIMANO V-BRAKE ČELJUST ALU ZADNJA ALIVIO
SHIMANO V-BRAKE PREDNJA ALU ALIVIO
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Prednji zipčanik: | SHIMANO 7 BRZINA |
| Uložak srednje: | MONO BLOK 132 mm THUN JIVE 128L |
| Srednji pogon: | SHIMANO 48/38/28T |
| Pedale: | MTB ALU/METAL 101x82 |
| Lanac: | LANAC MTB “KMC” Z-30 116L |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO ACERA 7/8 BRZ RUPA |
| Prednji menjač: | SHIMANO TX DUAL PULL |
| Ručice menjača: | SHIMANO 3/7 BRZINA |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | ALU CRNA 36R AXLE |
| Glava zadnjeg točka: | ALU CRNA NA NAVOJ 36R 10mm |
| Gume: | SP.26X1.95(53-559) C1435 KRUSADER SIVA LINIJA ; UN.26X1.90 A/V(50-559) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | ALU SJAJ CRNI LASER 660mm |
| Rukohvati: | SPIDER CRNO PLAVE 130mm |
| Sedište: | BORA BORA CRNO PLAVO |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
NORTH ZELENO NARANDŽASTE BOJE - NOR262D1T
THUNDER PLAVO ZELELENO CRNE BOJE - TAN201
EXPLORER SPARK CRNO ZELENO SIVI - SPA261
EXPLORER 27 NORTH CRNO BELO SIVI - NOR271
NORTH ZELENO NARANDŽASTE BOJE - NOR262
EXPLORER CLASSY LADY ROZA LJUBIČASTO BELI - CLA264
EXPLORER NORTH CRNO ZELENO SIVI - NOR261
EXPLORER CLASSIC CRNO CRVENO BELO SIVI - CLA261D2T
ELITE LADY BELO ROZA-LAD281MTB
EXPLORER THUNDER PLAVO ZELENO CRNI - TAN261D2