AMORTIZER VILE 26” SF13-M3020 CRNE
OBRUČ 26X1.5 ALU DUPLI CRNI
GARNITURA V-BRAKE ALU CRNA
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Prednji zipčanik: | SHIMANO 7 BRZINA |
| Uložak srednje: | MONO BLOK 132 mm THUN JIVE 128L |
| Srednji pogon: | SHIMANO 48/38/28T |
| Pedale: | MTB ALU/METAL 101x82 |
| Lanac: | MTB “KMC” Z-30 116L |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO ALTUS 7/8 DIRECT CRNA |
| Prednji menjač: | SHIMANO TX DUAL PULL |
| Ručice menjača: | SHIMANO 3/7 BRZ CRNE |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | ALU CRNA 36R AXLE |
| Glava zadnjeg točka: | ALU CRNA NA NAVOJ 36R 10mm |
| Gume: | SP.26X2.00(54-559) HYBRID BELA LINIJA ; UN.26X1.90 A/V(50-559) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | ALU SJAJ CRNI LASER 660mm |
| Rukohvati: | CRNO NARANDŽ. 127mm |
| Sedište: | BORA BORA CRNO SIVO |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER CLASSIC NARANDŽASTO PLAVO CRNI - CLA262D
ELITE EXPLORER ZLATNO BRAON - ELI281S6
EXPLORER SPARK CRNO ZELENO SIVI - SPA261
EXPLORER CRNO PLAVO BELO SIVI - CLA272
EXPLORER LEGION CRNO ZELENA - SPY266STR
EXPLORER ELITE MAN CRNO LJUBIČASTO ROZA NARANDŽASTI - MAN264
EXPLORER ELITE MAN CRNO BELO CRVENO SIVI - MAN291
EXPLORER ELITE MAN CRNO ZELENO SIVO - MAN262AM
EXPLORER FORCE CRNO ŽUTO SIVI - FOR262
EXPLORER SPARK CRNO PLAVO ZELENI - SPA263AM