AMORTIZER VILE MODE 26” 28.6x250mm
OBRUČ 26X1.5 ALU DUPLI CRNI
GARNITURA V-BRAKE ALU CRNA
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Prednji zipčanik: | SHIMANO 6 BRZINA |
| Uložak srednje: | THUN MONO BLOK 131mm THUN BOOGIE 128L |
| Srednji pogon: | CYCLONE CRNI 22/32/42, 170mm |
| Pedale: | PP SA KATADIOPTEROM 111x86 |
| Lanac: | MTB “KMC” Z-30 116L |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO TZ 6 BRZINA RUPA |
| Prednji menjač: | SHIMANO TZ TOP PULL 31,8 mm/42T/63-69 |
| Ručice menjača: | SHIMANO REVOSHIFT 3/6 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | ALU CRNA 36R AXLE |
| Glava zadnjeg točka: | ALU CRNA NA NAVOJ 36R 10mm |
| Gume: | SP.26X1.95(53-559) C1878 CST LINK ; UN.26X1.90 A/V(50-559) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | MDHB-023 ALU SIVA |
| Rukohvati: | DUDE CRNO SIVE 125mm |
| Sedište: | KAPPA DUE SIVO CRNO |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER LEGION CRNO NARANDŽASTO SIVI - SPY263
EXPLORER CLASSIC NARANDŽASTO PLAVO CRNI - CLA262
EXPLORER ELITE MAN CRNO ZELENO SIVO - MAN262AM
EXPLORER CLASSIC CRNO ZELENO SIVI - CLA263
EXPLORER VORTEX CRNO ŽUTO SIVI - VOR261
TEA SIVO ROZA BELE BOJE - MAN261D
EXPLORER CLASSIC CRNO LJUBIČASTO ROZI - CLA265
THUNDER CRNO ROZE NARANDŽASTE BOJE - TAN241
THUNDER PLAVO ZELELENO CRNE BOJE - TAN201
EXPLORER ELITE MAN BELO CRVENO CRNI - MAN267