| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Life T: 1455 Trekking Alumin Al6061 |
| Viljuška: | Suntour NCX-E RL-R air (RL), 700C-63mm, Shaft 1.1/8" 9QR, Sp: air Spring, D: Hydr. Remote-Speedlock |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT T8000 |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT T8000 |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT T8000-10 |
| Zupčanici: | Shimano HG500-10 11-34 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore XT DH-T8000-3D-CL |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore XT M8000-CL |
| Gume: | Schwalbe Marathon Racer 40-622 (FALT) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Zadnje svetlo: | B+M Toplight View plus /2 LED, Linetec |
| Upravljač: | KTM Comp JD-442A Lowrizer 31.8/620 |
| Težina: | 13,9kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 SD OEM /w Barend |
| Sedište: | Selle Royal Ariel VLS 5058HRC |
| Stub sedišta: | KTM Line Satori Elegance LT/27.2 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT T8000 Ice-Tec, 3-F |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec |
| Lampa: | B+M Lumotec Eyk, 50 Lux, TF, Standlicht |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
LIFE Force BELO CRNO NARANDŽASTE BOJE2
BROVER SHEPARD PLAVI 600
VISITOR DISCOVERY WARP SPEED XL CRNO ŽUTI - DIS288FI
ELEGRA GENT RD E-BIKE
LIFE Sprint CRNO BELO NARANDŽASTE BOJE
LEGARDA Race SIVO CRNO NARANDŽASTE BOJE
BROVER GREYS LADY 480
LIFE Fun SIVO CRVENE BOJE2
Tiara
BROVER GAMA 510 SIVI