| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | HI-TEN / 17 |
| Viljuška: | STELL RIGID FORK |
| Delovi glave: | FP-H515 - 8 pcs headparts, thread: 1”X24T 22.2/30/27mm, W/key washer |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Srednji pogon: | KRIPTON X - SPM4-S377F, 44/34/24T, 170 mm PVC coated W/ chainguard |
| B. B. Delovi: | THUN - ROCKY - 122.5mm, shell: BSA 68mm |
| Pedale: | FP-806, PP body, 9/16”, with ball, with reflector, 2-face axle |
| Lanac: | KMC - Z-33 - 1/2”x3/32” (114 links) (6 speed) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO - TOURNEY RD-TZ50 GS 6-speed W/adaptor |
| Prednji menjač: | SHIMANO - TOURNEY FD-TZ30 band type, down-route, 28.6mm, for 44T, cs-angle:66-69 |
| Ručice menjača: | SRAM - MRX twist shifters micro index front / 6 speed rear |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava točkova: | QUANDO - KT-122F front black / KT-122R rear black |
| Gume: | RUBENA - 47-559 V66 FLASH 26x1.75 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | KRIPTON X - GWHB-02, ATB - steel, W=600mm, angle 15 deg., 22.2X25.4mm |
| Brzina: | 18 |
| Težina: | 16,4 |
| Lula upravljača: | KRIPTON X - GW-HS14 - steel, ext.: 100mm, rise: +25, dia.: 22.2mm, bar bore: 25.4mm |
| Sedište: | WADER - GW659-002 |
| Stub sedišta: | KRIPTON X - GWSPSTEEL25.4 - steel seat post 25.4x250mm long, W/O clamp |
| Prednja kočnica: | LOGAN - JY-927AE - alloy die casting brakes, 70 mm shoe, silver |
| Zadnja kočnica: | LOGAN - JY-927AE - alloy die casting brakes, 70 mm shoe, silver |
| Ručice kočnica: | LOGAN - JY-325PAE - die casting alloy lever with plastic clamp, 2.5 finger, for V-brakes |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER SPARK BELO CRNO PLAVI - SPA262KK
QUEST EXPLORER CRNO NARANDŽASTO SIVI - QES281FIT
EXPLORER SPARKLES LADY ROZA LJUBIČASTO BELI - SPAL262KK
EXPLORER ELITE LADY KREM NARANDŽASTO CRNI - LAD263S6
ELITE EXPLORER ZLATNO BRAON - ELI281KK
EXPLORER LJUBIČASTO PLAVO ROZI - SPY261kk
QUEST EXPLORER CRNO NARANDZASTO SIVI - QES281K
EXPLORER ELITE LADY KREM NARANDŽASTO CRNI - LAD263KK
SPAL262 EXPLORER SPARKLES LADY CITY - ROZE LJUBIČASTO BELA
EXPLORER CHERRY BLOSSOM CRNO ROZA BELI - LAD261S6