| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Life T: 1280 Cross Carbon |
| Viljuška: | RockShox Paragon gold RL, SA (RL) 700C-65mm, Shaft 1.1/8", 9QR |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT T8000 |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT T8000 |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT T8000-10 |
| Zupčanici: | Shimano HG500-10 11-34 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore XT DH-T8000-3D-CL |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore XT M8000-CL |
| Gume: | Schwalbe Marathon Racer 40-622 (FALT) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Zadnje svetlo: | B+M Toplight Flat permanent /LED / inkl. Batterie |
| Upravljač: | Ritchey WCS flat 620 |
| Težina: | 13,4kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 S SD OEM/Barend (130/130) |
| Sedište: | Selle Royal respiro Sport |
| Stub sedišta: | Ritchey WCS 300/30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT T8000 Ice-Tec, 3-F |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec |
| Lampa: | B+M Lumotec Eyk, 50 Lux, TF, Standlicht |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | SKS Befestigungssystem 3-teilig |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
QUEST MAN
LIFE Action SIVO CRNO NARANDŽASTE BOJE
AREAL MAN
SUNRISE LADY TREKKING PINK-PLAVO
BROVER GAMA 510 SIVI
VISITOR WARP SPEED M CRNO CRVENO BELI - DIS289PRO
LEGEND LADY
BROVER SHEPARD PLAVI 600
VISITOR DISCOVERY WARP SPEED XL CRNO ŽUTI - DIS288
LIFE Cross Comfort SIVO CRNO CRVENE BOJE