AMORT VILE 700C CRNE 28.6x300x63T
OBRUČ 28X1.3/8(22-622)DUPLI ALU.CRNI
GARNITURA V-BRAKE ALU CRNA
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Prednji zipčanik: | SHIMANO 7 BRZINA |
| Uložak srednje: | MONO BLOK 131mm THUN GOAL 128L |
| Srednji pogon: | CYCLONE SA ŠTITNIKOM 28/38/48 |
| Pedale: | FEIMIN COMFORT 110x68mm |
| Lanac: | MTB “KMC” Z-30 116L |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO TOURNEY 6/7 BRZ RUPA |
| Prednji menjač: | SHIMANO TX DUAL PULL |
| Ručice menjača: | SHIMANO 3/7 BRZ CRNE |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | JOYTECH ALU CRNA 36R AXLE |
| Glava zadnjeg točka: | JOYTECH ALU CRNA NA NAVOJ 36R 10mm |
| Gume: | SP.28X1.3/8X5/8 (37-622) C1316 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | ČELIK SF CRNI 10 LENGTH 620mm |
| Rukohvati: | HERRMANS TREKK. INTEGR. ROG. SIVO CRNE |
| Sedište: | THUNDER CRNO |
| Lampa: | PRED. SVETLO 2 FUN. 5 LED CRNO FOXEYE ; TREPTAČ ZADNJI CITY NA BLATOBRAN |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.