| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Scarp 29" Performance Carbon/Carbon |
| Viljuška: | Fox Perform. 32 Float, FIT4,3pos.R, T, Boost (RL) 29"-100mm, tapered alu, 15x110QR |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | w/o Pedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Sram X-1 RD 1x11 |
| Ručice menjača: | Sram X-1 SL 1x11 Trigger |
| Zupčanici: | Sram X-1 XG1150 10-42 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss straightpull - 110/15TA CL Boost |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss straightpull - 148/12TA CL |
| Gume: | Schwalbe Rocket Ron 57-622, Evo,Lsk#Schwalbe N:19A 27+29"extra-l,40/62-584/635 SCL |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | Ritchey WCS 2X, flat 9°, 720 |
| Težina: | 10,7kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-864- 12D3 Neopren 1 Clamp |
| Sedište: | fi`zi:k Tundra M5 manganese |
| Stub sedišta: | Ritchey WCS 400/30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
EXPLORER NORTH CRNO CRVENA-NOR267D1
EXPLORER SPARK CRNO PLAVO ZELENI - SPA263AM
THUNDER SIVO ZELENO CRNE BOJE - TAN263D2
EXPLORER CLASSIC CRNO NARANDŽASTO SIVI - CLA271
EXPLORER THUNDER PLAVO ZELENO CRNI - TAN261
EXPLORER LEGION CRNO ZELENA - SPY266STR
THUNDER SIVO ZELENO CRNE BOJE - TAN263
EXPLORER DAISY SIVO ROZA LJUBIČASTI - SPY264
VORTEX PLAVO ZELENE BOJE - VOR263D2
EXPLORER ELITE MAN CRNO ZELENO SIVI - MAN262D