| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NEX HLO Coil |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore M615 GS-shadow plus, "D" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore M615 GS-shadow plus |
| Ručice menjača: | Shimano Deore T610-10 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano HG50-10 11-36 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore M615 CL 100QR |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore M615 CL 135QR |
| Gume: | Schwalbe Marathon Mondial 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Comp JD-442A Lowrizer, 620 |
| Težina: | 22,5kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 SD OEM /w Barend |
| Sedište: | Selle Royal Ariel |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-612N 350/30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano M365/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT54 CL, 180/160 |
| Lampa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | KTM Racktime Var: Light |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
AMPARO 8-RT 28 540 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Lycan 274 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Classic 8 RT 28 A5 BELO CRNO PLAVE BOJE
VENTURA Cross 10 BELO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA City 8 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Eight 28 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Kapoho 275 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Classic 8 28 A5 BELO PLAVO CRNE BOJE