| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-D LO Coil |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 23Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus 8 LL SGC60108R Premium |
| Gume: | Schwalbe Energizer plus 40-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh, Frametype |
| Upravljač: | KTM Line HB KT-2/620 31.8 Trekking |
| Težina: | 25,1kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/90) |
| Sedište: | Selle Royal 5234 LookIn |
| Stub sedišta: | KTM Line Satori Elegance LT/30.9 |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Magura HS 11 |
| Lampa: | B+M Lumotec Eyk IQ, 50 Lux, Sens+TF, 6VDC |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | KTM Racktime Var: Universal-14 |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Kapoho LT 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Style 11 CX5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Joy 9 A4 CRNO ZELENE BOJE
MACINA Eight XL 8 RT 28 A5 CRNO SIVE BOJE
MACINA Eight 28 RT A5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE