| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NEX HLO Coil |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-608 Alu-Trekkingpedal mit Gummi |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Alivio M4000 SGS-shadow |
| Prednji menjač: | Shimano Alivio M4000 SGS-shadow |
| Ručice menjača: | Shimano Acera M3000-9 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano HG300-9 11-34 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano M3050-CL |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano M3050-CL |
| Gume: | Continental ECO Contact 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h ACTIVELINE |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 11.6Ah - 400Wh |
| Upravljač: | KTM Line HB KT-2/620 31.8 Trekking |
| Težina: | 23,7kg |
| Rukohvati: | KTM Line VLG-1389 |
| Sedište: | Selle Royal Freeway 5094 |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-612N 350/30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano M315/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT30 CL, 180/160 |
| Lampa: | B+M Lumotec Avy DC, 30 Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | Racktime Tour GT für Bosch Akku |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Tour 10 P5 BELO PLAVE BOJE
MACINA Action 292 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Kapoho LT 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Action 272 BELO ZELENO SIVE BOJE
AMPARO XL 8-LL 28 648 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Style 11 CX5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Eight XL 8 RT 28 A5 CRNO SIVE BOJE
MACINA Force 273 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Sport CL 10 CX5 CRNO ZELENO BELE BOJE
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE