| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NEX HLO Coil |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-608 Alu-Trekkingpedal mit Gummi |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore M615 GS-shadow plus, "D" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore M615 GS-shadow plus |
| Ručice menjača: | Shimano Deore T610-10 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano HG50-10 11-36 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore M615 - 100QR CL |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore M615 - 135QR CL |
| Gume: | Continental ECO Contact 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Line HB KT-2/620 31.8 Trekking |
| Težina: | 23,7kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM w/o Barend |
| Sedište: | Selle Royal Freeway 5094 |
| Stub sedišta: | KTM Line Satori Elegance LT/30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano M315/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT54 CL, 180/160 |
| Lampa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | Racktime Tour GT für Bosch Akku |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Sport 10 CX5 CRNO SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Moto 11 P5+ 45 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Action 292 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 293 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Force 292 NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Lycan 273 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 274 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 11 CX5+ NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Race 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE