| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 29" BOOST Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Fox Factory. 32 Float SC, 100-3pos.R-T-BOOST (RL) |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Aluminium- light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SRAM RD EX1 8speed |
| Prednji menjač: | SRAM RD EX1 8speed |
| Ručice menjača: | SRAM SL EX1 8speed Trigger |
| Zupčanici: | SRAM XG899 11-48 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss E512-2 |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Rocket Ron 57-622,Evo, TL-easy, SSk |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | Ritchey WCS 2X, flat 9°, 720 |
| Težina: | 19,5kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1691A silicon |
| Sedište: | fi`zi:k Tundra M7 manganese |
| Stub sedišta: | Ritchey WCS 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Lycan 272 SIVO ŽUTE BOJE
MACINA Fogo 271 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 274 BELO ZELENE BOJE
MACINA Cross 11CX5 CRNO CRVENO BELE BOJE
AMPARO 8-LL 28 540 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Fogo 273 CRNO BELE BOJE
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA City 8 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Eight 28 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Moto Street 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE