| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 29" BOOST Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Fox Perform. 32 Float SC, 100-3pos.R-T-BOOST (RL) |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Aluminium- light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss E512-2 |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Rocket Ron 57-622,Evo, TL-easy, SSk |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L rizer, rize 15°, 720 |
| Težina: | 19,9kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1691A silicon |
| Sedište: | fi`zi:k Tundra M7 manganese |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Kapoho LT 272 CRNO BELE BOJE
MACINA Classic 8 RT 28 A5 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Sport 11 CX5 BELO CRNO CRVENE BOJE
MACINA Classic 8 28 A5 CRNO BELE BOJE
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Race 291 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 275 BELO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Eight XL 8 RT 28 A5 CRNO SIVE BOJE
MACINA Eight 28 RT A5 CRNO NARANDŽASTE BOJE