| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | Fox Rhythm 34 Float 120 adj., T, BOOST |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-539 CRNE |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ryde Edge 35 |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 70-584 TL-easy, Ssk, Apex |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500W |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L rizer, rize 15°, 720 |
| Težina: | 21,4kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG--775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | Selle Italia Nepal OE |
| Stub sedišta: | KTM Comp JD-YSP12L hydr.adj. Post 100-370 /30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/108 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Eight XL 8 RT 28 A5 CRNO SIVE BOJE
MACINA Classic 8 RT 28 A5 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Eight XL 8 28 P5 CRNO BELE BOJE
VENTURA Vienna 8 Di-2 SIVO ZLATNE BOJE
MACINA Classic 8 28 A5 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Lycan 274 BELO ZELENE BOJE
MACINA Force 272 BELO NARANDŽASTO SIVE BOJE
MACINA Force 291 E30 CRNO BELO NARANDŽASTOJ BOJJI
MACINA Joy 9 A4 CRNO ZELENE BOJE
MACINA Lycan 273 SIVO NARANDŽASTE BOJE