| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | MAGURA Boltron, T-20x110 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-539 CRNE |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SRAM RD EX1 8speed |
| Prednji menjač: | SRAM RD EX1 8speed |
| Ručice menjača: | SRAM SL EX1 8speed Trigger |
| Zupčanici: | SRAM XG899 11-48 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ryde Edge 35 |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-6-bolt 20/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-6-bolt 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 70-584 TL-easy, Ssk, Apex |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500W |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L rizer, rize 15°, 720 |
| Rukohvati: | KTM Team VLG--775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | fi`zi:k Gobi M7 VS |
| Stub sedišta: | KTM Comp JD-YSP12L hydr.adj. Post 100-370 /30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT86 6-bolt, 180/108 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Action 272 BELO ZELENO SIVE BOJE
MACINA Action 291 CRNO SIVO ZELENE BOJE
MACINA Classic 8 RT 28 A5 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Egnition 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 272 BELO NARANDŽASTO SIVE BOJE
MACINA Force 271 E30 BELO CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 10 CX5 CRNO BELE BOJE
MACINA Force 273 CRNO PLAVE BOJE
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE