| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 29" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour AION EB RLR 29-100, T, TA15 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Aluminium- light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano XT M8000 GS shadow plus "D" |
| Prednji menjač: | Shimano XT M8000 GS shadow plus "D" |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss E512-29" 622x25 - geschweißt |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 15/100/TA |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 10/135/TA |
| Gume: | Schwalbe Smart Sam plus 57-622, G-guard, SSk |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L, rizer-15-9°, 740 |
| Težina: | 20,9kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1691A silicon |
| Sedište: | Selle Italia Nepal OE |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano SLX M7000 / Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
AMPARO XL 8-RT 28 648 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Fogo 271 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Joy 9 A4 CRNO ZELENE BOJE
MACINA Fogo 272 CRNO NARANDYASTE BOJE
MACINA Sport 10 CX5 CRNO SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 293 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Sport CL 10 CX5 CRNO ZELENO BELE BOJE
MACINA Action 272 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Egnition 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE