| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-E RL-R air, 15QLC |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, "D" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, D |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore XT M8010 CL 15/100/TA |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore XT M8000 CL 135/QR |
| Gume: | Schwalbe Marathon Mondial 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Nyon Premium LCD Display, Remote w/ Walkassist 8GB |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team JD-442A Lowrizer, 620 |
| Težina: | 22,5kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 SD OEM /w Barend |
| Sedište: | Selle Royal Ariel |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT T8000/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec |
| Lampa: | B+M Lumotec IQ-X DC, 150Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | KTM Racktime Var: Light |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
AMPARO 8-LL 28 540 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Classic 8 28 A5 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Cross 9 CX4 NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Fogo 271 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Dual 24 A5 BELO CRNE BOJE
MACINA Lycan 273 SIVO NARANDŽASTE BOJE
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Style 10 P5 SIVO CRNO CRVENE BOJE
MACINA Sport 10 CX5 CRNO SIVO NARANDŽASTE BOJE