| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour CR8V 700C |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-608 Alu-Trekkingpedal mit Gummi |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 22Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus 8 LL SGC60008R |
| Gume: | Continental ECO Contact 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h ACTIVELINE |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh, Racktype |
| Upravljač: | KTM Line Satori Noirette plus, 31,8 - 630 |
| Težina: | 24,5kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/90) |
| Sedište: | Selle Royal Freeway 5094 |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-503K 300/30.9 |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Magura HS 11 |
| Lampa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | Racktime Tour GT für Bosch Akku |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Fogo 273 CRNO BELE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE
MACINA Sport 11 CX5 BELO CRNO CRVENE BOJE
MACINA Force 273 BELO PLAVO CRNE BOJE
AMPARO 8-LL 28 540 CRNO SIVE BOJE
AMPARO XL 8-RT 28 648 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Fogo 272 CRNO NARANDYASTE BOJE
MACINA Action 272 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Kapoho LT 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE