| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-D LO coil, 15QLC32S |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-195-E MTB AlloyPedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, "D" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, D |
| Ručice menjača: | Shimano SLX M7000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano SLX M7000-11 11-42 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore XT M8010 CL 15/100/TA |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore XT M8000 CL 135/QR |
| Gume: | Schwalbe Smart-Sam 47-622 "P" |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team JD-442A Lowrizer, 620 |
| Težina: | 20,6kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 SD OEM /w Barend |
| Sedište: | Selle Royal Ariel |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore T615/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Lycan 274 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Sport 11 CX5+ CRNO NARNDŽASTO BELE BOJE
MACINA Force 292 NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Fogo 272 CRNO NARANDYASTE BOJE
MACINA Eight XL 8 28 P5 CRNO BELE BOJE
MACINA Moto 11 P5+ 45 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Action 272 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Kapoho LT 272 CRNO BELE BOJE
MACINA Moto Street 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE