| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-D LO w/ hard spring |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 22Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio AK 30 breiter |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus 8 LL SGC60108R Premium |
| Gume: | Schwalbe Marathon Plus 40-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh, Racktype |
| Upravljač: | KTM Line Satori Noirette plus, 31,8 - 630 |
| Težina: | 25kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/95) |
| Sedište: | Selle Royal Viaggio 8003URC City |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-503K 300/30.9 (passend zu Torx Sattel) |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Magura HS 11 |
| Lampa: | 'B+M Lumotec Eyk IQ, 50 Lux, 6-42VDC, TF |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | Racktime Tour GT für Bosch Akku |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Lycan 274 BELO ZELENE BOJE
MACINA Force 293 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA City 8 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Classic 8 28 A5 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Cross 10 CX5 CRNO BELE BOJE
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 273 CRNO PLAVE BOJE
MACINA Eight 28 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA City 7 RT 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE