| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NEX HLO Coil |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-608 Alu-Trekkingpedal mit Gummi |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Alivio M4000 SGS-shadow |
| Prednji menjač: | Shimano Alivio M4000 SGS-shadow |
| Ručice menjača: | Shimano Acera M3000-9 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano HG300-9 11-34 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano M3050-CL |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano M3050-CL |
| Gume: | Continental ECO Contact 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h ACTIVELINE |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 11.6Ah - 400Wh |
| Upravljač: | KTM Line HB KT-2/620 31.8 Trekking |
| Težina: | 23,7kg |
| Rukohvati: | KTM Line VLG-1389 |
| Sedište: | Selle Royal Freeway 5094 |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-612N 350/30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano M315/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT30 CL, 180/160 |
| Lampa: | B+M Lumotec Avy DC, 30 Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | Racktime Tour GT für Bosch Akku |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Tour 10 P5 BELO PLAVE BOJE
MACINA Cross 11CX5 CRNO CRVENO BELE BOJE
MACINA Eight XL 8 28 P5 CRNO BELE BOJE
MACINA Cross 11 CX5+ NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Action 272 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
AMPARO XL 8-LL 28 648 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Lycan 275 BELO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Race 291 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Sport 11 CX5 BELO CRNO CRVENE BOJE