| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-E LO air, 15QLC |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus,"D" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, D |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore M615 CL 100QR |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore M615 CL 135QR |
| Gume: | Schwalbe Energizer plus 40-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | ntuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh, Frametype |
| Upravljač: | KTM Line HB KT-2/620 31.8 Trekking |
| Težina: | 23,3kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 SD OEM /w Barend |
| Sedište: | Selle Royal Ariel |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-612N 350/30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT T8000/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec |
| Lampa: | B+M Lumotec IQ-X DC, 150Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | KTM Racktime Var: Universal-14 |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Sport 11 CX5 BELO CRNO CRVENE BOJE
AMPARO 8-RT 28 540 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Classic 8 28 A5 CRNO BELE BOJE
MACINA Dual 24 A5 BELO CRNE BOJE
MACINA Fogo 271 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE
MACINA Lycan 273 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 293 CRNO BELO PLAVE BOJE
MACINA Action 291 CRNO SIVO ZELENE BOJE
AMPARO XL 8-RT 28 648 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE