| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-E RL-R air, 15QLC |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Alloy-light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, "D" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, D |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore XT M8010 CL 15/100/TA |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore XT M8000 CL 135/QR |
| Gume: | Schwalbe Smart-Sam 47-622 "P" |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Nyon Premium LCD Display, Remote w/Walkassist 8GB |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team JD-442A Lowrizer, 620 |
| Težina: | 20,1kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 SD OEM /w Barend |
| Sedište: | Selle Royal respiro Sport |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT T8000/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
AMPARO XL 8-RT 28 648 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE
MACINA Fogo 273 CRNO BELE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 10 CX5 CRNO BELE BOJE
MACINA Eight 28 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 273 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Style 11 CX5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 9 CX4 NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Style 10 P5 SIVO CRNO CRVENE BOJE