| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ MTB-10 29" M: 5800 45s |
| Viljuška: | Fox 34 Float 29-100, FIT4 3pos.R, T, 15x100 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-539 CRNE |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000-11 |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-42 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss 7M 442 29 |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-6-bolt 20/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 - 142/12TA CL |
| Gume: | Schwalbe Smart Sam plus 54-622 (29x2.1) |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 45km/h PERFORMANCELINE SPEED |
| Displej: | Nyon Premium LCD Display w/Walkassist 8GB |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Zadnje svetlo: | Rearlight B+M |
| Upravljač: | RAVAN, KTM Team HB-G-B01 X2-flat, 720 |
| Rukohvati: | KTM Team VLG--775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | Fizik Nisene |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-358 350/30.9 (45km/h) |
| Prednja kočnica: | Tektro Dorado HD-E710 Disc for 45s 203-180 |
| Zadnja kočnica: | Tektro 203/180 6-b |
| Lampa: | Frontlight SUPERNOVA E3 V6s |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Force 293 CRNO BELO PLAVE BOJE
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Dual 24 A5 BELO CRNE BOJE
MACINA Sport 11 CX5+ CRNO NARNDŽASTO BELE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE
MACINA Moto Street 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Joy 9 A4 CRNO ZELENE BOJE
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Eight 28 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE