| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | Suntour Aion 35 LOR DS 15QLC32-110 650B+ |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-539 CRNE |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano SLX M7000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ryde Edge 35 |
| Glava prednjeg točka: | Shimano SLX M7010-B CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano SLX M7010-B CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 70-584 TL-easy, Ssk, Apex |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500W |
| Upravljač: | KTM Comp HB-RB11 rizer, rize 15°, 720 |
| Težina: | 22kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG--775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | Selle Italia Nepal OE |
| Stub sedišta: | KTM Comp SP-DC1K 30.9/350 |
| Prednja kočnica: | Shimano SLX M7000/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/108 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Force 293 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Lycan 272 SIVO ŽUTE BOJE
MACINA Lycan 274 BELO ZELENE BOJE
MACINA Force 291 E30 CRNO BELO NARANDŽASTOJ BOJJI
MACINA Moto 11 P5+ 45 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Dual 24 A5 BELO CRNE BOJE
MACINA City 7 RT 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE
MACINA Kapoho LT 272 CRNO BELE BOJE
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE