| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | MAGURA Boltron, T-20x110 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-539 CRNE |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SRAM RD EX1 8speed |
| Prednji menjač: | SRAM SL EX1 8speed Trigger |
| Ručice menjača: | SRAM RD EX1 8speed |
| Zupčanici: | SRAM XG899 11-48 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ryde Edge 35 |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-6-bolt 20/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-6-bolt 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic, 70-584 TL-easy, Ssk, Apex |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | Ritchey WCS Trail rizer, rice 15°, 760 |
| Težina: | 23,3kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | fi`zi:k Gobi M7 VS |
| Stub sedišta: | Kindshoc LEV-DX, hydr. adj. Post 100mm/ 30.9, Rem |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT86 6-bolt, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Sport 11 CX5+ CRNO NARNDŽASTO BELE BOJE
MACINA Force 273 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Force 293 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE
MACINA Eight XL 8 RT 28 A5 CRNO SIVE BOJE
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
AMPARO 8-RT 28 540 CRNO SIVE BOJE
MACINA Sport CL 10 CX5 CRNO ZELENO BELE BOJE
MACINA Fogo 271 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE