| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-E RL-R air, 15QLC |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, "D" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, D |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore XT M8010 CL 15/100/TA |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore XT M8000 CL 135/QR |
| Gume: | Schwalbe Marathon Mondial 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team JD-442A Lowrizer, 620 |
| Težina: | 21,9kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 SD OEM /w Barend |
| Sedište: | Selle Royal Ariel |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT T8000/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec |
| Lampa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | KTM Racktime Var: Light |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Action 292 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Lycan 275 CRNO PLAVO BELE BOJE
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Eight XL 8 28 P5 CRNO BELE BOJE
VENTURA Vienna 8 Di-2 SIVO ZLATNE BOJE
MACINA Force 291 E30 CRNO BELO NARANDŽASTOJ BOJJI
MACINA Force 293 CRNO BELO PLAVE BOJE
MACINA Style 10 P5 SIVO CRNO CRVENE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE