| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin Trekking Offroad BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-E RL-R air, 15QLC |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, "D" |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, D |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track Disc |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore XT M8010 CL 15/100/TA |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore XT M8000 CL 135/QR |
| Gume: | Schwalbe Marathon Mondial 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Nyon Premium LCD Display, Remote w/ Walkassist 8GB |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team JD-442A Lowrizer, 620 |
| Težina: | 22,5kg |
| Rukohvati: | Ergon GP3 SD OEM /w Barend |
| Sedište: | Selle Royal Ariel |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT T8000/ Rotor 180-160 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/160 Ice-tec |
| Lampa: | B+M Lumotec IQ-X DC, 150Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | KTM Racktime Var: Light |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE
MACINA Force 293 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Lycan 273 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Moto 11 P5+ 45 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Eight 28 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 9 CX4 NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Force 271 E30 BELO CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Eight XL 8 28 P5 CRNO BELE BOJE
MACINA Force 272 BELO NARANDŽASTO SIVE BOJE
MACINA Sport CL 10 CX5 CRNO ZELENO BELE BOJE