| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | RockShox Reba RL, 100-SA-T-BOOST (RL) |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Alloy-light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano SLX M7000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss E512-2 |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore M618-B CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore M618-B CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Smart Sam Perf. 57-584 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L, rizer-15-9°, 680 |
| Težina: | 20,6kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1691A silicon |
| Sedište: | Selle Italia SL X Cross Flow |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/350 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore M615/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT64 CL, 180/180 |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE
MACINA Lycan 272 SIVO ŽUTE BOJE
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Action 291 CRNO SIVO ZELENE BOJE
MACINA Fogo 272 CRNO NARANDYASTE BOJE
MACINA Moto 11 P5+ 45 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 274 BELO ZELENE BOJE
MACINA Joy 9 A4 CRNO ZELENE BOJE
MACINA City 7 RT 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Egnition 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE