| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 29" BOOST Alumin BOSCH |
| Viljuška: | RockShox Recon silver RL, 100-SA-T-BOOST (RL) |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-195-E MTB AlloyPedal |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano SLX M7000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss E512-2 |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore M618-B CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore M618-B CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Rocket Ron 57-622,Evo, TL-easy, SSk |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Nyon Premium LCD Display, Remote w/ Walkassist 8GB |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L rizer, rize 15°, 720 |
| Težina: | 21,2kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1691A silicon |
| Sedište: | Selle Italia SL X Cross Flow |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore M615/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT64 CL, 180/180 |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Lycan 274 BELO ZELENE BOJE
MACINA Cross 11CX5 CRNO CRVENO BELE BOJE
AMPARO 8-LL 28 540 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Sport CL 10 CX5 CRNO ZELENO BELE BOJE
MACINA Style 11 CX5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 273 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Sport 10 CX5 CRNO SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Moto 11 P5+ 45 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 292 NARANDŽASTO BELE BOJE