| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 29" BOOST Alumin BOSCH |
| Viljuška: | RockShox Reba RL, 100-SA-T-BOOST (RL) |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Aluminium- light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano SLX M7000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss E512-2 |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore M618-B CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore M618-B CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Smart Sam Perf. 57-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L rizer, rize 15°, 720 |
| Težina: | 20,9kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1691A silicon |
| Sedište: | Selle Italia SL X Cross Flow |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore M615/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT64 CL, 180/180 |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Classic 8 RT 28 A5 CRNO BELE BOJE
MACINA Moto Street 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Style 11 CX5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Style 10 P5 SIVO CRNO CRVENE BOJE
MACINA Sport CL 10 CX5 CRNO ZELENO BELE BOJE
MACINA Eight 28 RT A5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 273 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE
MACINA Sport 10 CX5 CRNO SIVO NARANDŽASTE BOJE
AMPARO XL 8-RT 28 648 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE