| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 29" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour AION EB RLR 29-100, T, TA15 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Aluminium- light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano XT M8000 GS shadow plus "D" |
| Prednji menjač: | Shimano XT M8000 GS shadow plus "D" |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss E512-29" 622x25 - geschweißt |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 15/100/TA |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 10/135/TA |
| Gume: | Schwalbe Smart Sam plus 57-622, G-guard, SSk |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L, rizer-15-9°, 740 |
| Težina: | 20,9kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-1691A silicon |
| Sedište: | Selle Italia Nepal OE |
| Stub sedišta: | KTM Team SP-619K 30.9/400 |
| Prednja kočnica: | Shimano SLX M7000 / Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 11 CX5+ NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Sport 11 CX5+ CRNO NARNDŽASTO BELE BOJE
MACINA Lycan 273 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Eight 28 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 274 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 274 BELO ZELENE BOJE
MACINA Lycan 272 SIVO ŽUTE BOJE
AMPARO 8-LL 28 540 CRNO SIVE BOJE
MACINA Sport CL 10 CX5 CRNO ZELENO BELE BOJE