| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour CR8V 700C |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 23Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Keba 700C |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus 8 RT SGC60018CAL |
| Gume: | Continental ECO Contact 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | PANASONIC DRIVE UNIT 36V, 25km/h Coasterbrake (Rücktritt) |
| Displej: | LCD Center-Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 15Ah - 540Wh |
| Upravljač: | KTM Line Satori Noirette plus, 31,8 - 630 |
| Težina: | 26,9kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/90) |
| Sedište: | Selle Royal Freeway City 5096 URC |
| Stub sedišta: | KTM Line Satori Elegance LT/30.9 suspension |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Coasterbrake |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Sport 11 CX5 BELO CRNO CRVENE BOJE
MACINA Cross 11CX5 CRNO CRVENO BELE BOJE
MACINA Lycan 272 SIVO ŽUTE BOJE
MACINA Race 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Action 291 CRNO SIVO ZELENE BOJE
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Eight 28 RT A5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Classic 8 RT 28 A5 CRNO BELE BOJE
MACINA Kapoho LT 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 10 CX5 CRNO BELE BOJE