| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-D LO w/hard spring |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 23Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio AK 30 breiter |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus 8 LL SGC60008R |
| Gume: | Schwalbe Marathon Plus 40-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | PANASONIC DRIVE UNIT 36V, 25km/h, Freewheel (Leerlauf) |
| Displej: | LCD Center-Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 18Ah - 648Wh |
| Upravljač: | KTM Line Satori Noirette plus, 31,8 - 630 |
| Težina: | 27,5kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/95) |
| Sedište: | Selle Royal Viaggio 8003URC City (8mm Rails) |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-503K 300/30.9 suspension |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Magura HS 11 |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
AMPARO XL 8-RT 28 648 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Fogo 271 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Sport 11 CX5+ CRNO NARNDŽASTO BELE BOJE
MACINA Kapoho LT 272 CRNO BELE BOJE
MACINA Moto 11 P5+ 45 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Action 272 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Action 291 CRNO SIVO ZELENE BOJE